MENÜ
2026. június 25.
Vilmos

A Veszprém csapata Szegeden szerezte meg a bajnoki címet

A Veszprém kézilabdacsapata kedden harmincadik alkalommal nyerte meg az NB I-et, miután 36-34-re győzött a Szeged otthonában.

Komplett csomag befektetési csalásra

Először 80 000 forintot kellet utalnia, majd a gépen beléptették a netbankjába.

Drága örökség: családok védelme helyett tűzoltás történt

Júliustól egyszerre több pénzügyi intézkedés is megszűnhet, ami komoly terheket zúdíthat a magyarokra.

„Minél tovább ül valaki rossz vonaton, annál drágább a retúrjegy"

Jelasity Radován, a magyarországi Erste Bank elnök-vezérigazgatója keményen odaszúrt a távozó kormánynak.

Amikor elvesztette 266 milliárd közpénz jellegét

„Nem az alapítványok tisztségviselői, hanem az MNB igazgatósága csinált magánvagyont a közvagyonból."

Új részletek a jegybankbotrányról

Újabb kiperelt iratok bizonyítják, hogy a jegybanki alapítványoknál nem kezelték felelősségteljesen a rájuk bízott vagyont.

Az Erste ügyfelei helyén kezelik a bankot érintő kampánymondatokat

A bank nem várt szerepet kapott a kampányban, de ez az ügyfeleik reakcióin egyelőre nem látszik.

MNB-veszteség: az „átmeneti" mínusz tartóssá válhat hazánkban

Hatalmas a veszteség a Magyar Nemzeti Banknál, ez generációkra velünk maradhat.

Eladósodó fiatalok: kockázatos a munkáshitel?

A felvett munkáshitelek átlagos hitelösszege 3,9 millió forint körül alakult.

Fordulhat a kocka? Az Építők átalakult, a Szeged stabilizálódott

Stabilnak tűnő Szeged, kicserélődő Veszprém – indul a férfi kézilabda NB I 2025–2026-os idénye.

Ki és mire veszi fel a munkáshitelt?

Az idén januártól kínálhatják a bankok a munkáshitelt, amivel sokan gyorsan el is indultak.
További cikkek