A Veszprém csapata Szegeden szerezte meg a bajnoki címet
A Veszprém kézilabdacsapata kedden harmincadik alkalommal nyerte meg az NB I-et, miután 36-34-re győzött a Szeged otthonában.
Komplett csomag befektetési csalásra
Először 80 000 forintot kellet utalnia, majd a gépen beléptették a netbankjába.
Drága örökség: családok védelme helyett tűzoltás történt
Júliustól egyszerre több pénzügyi intézkedés is megszűnhet, ami komoly terheket zúdíthat a magyarokra.
„Minél tovább ül valaki rossz vonaton, annál drágább a retúrjegy"
Jelasity Radován, a magyarországi Erste Bank elnök-vezérigazgatója keményen odaszúrt a távozó kormánynak.
A jegybankelnök megerősítette a sajtóértesüléseket a tőkealapok tényleges tulajdonosairól
Varga Mihály megszólalt: a sajtó jól tippelte meg.
Amikor elvesztette 266 milliárd közpénz jellegét
„Nem az alapítványok tisztségviselői, hanem az MNB igazgatósága csinált magánvagyont a közvagyonból."
Új részletek a jegybankbotrányról
Újabb kiperelt iratok bizonyítják, hogy a jegybanki alapítványoknál nem kezelték felelősségteljesen a rájuk bízott vagyont.
Az Erste ügyfelei helyén kezelik a bankot érintő kampánymondatokat
A bank nem várt szerepet kapott a kampányban, de ez az ügyfeleik reakcióin egyelőre nem látszik.
MNB-veszteség: az „átmeneti" mínusz tartóssá válhat hazánkban
Hatalmas a veszteség a Magyar Nemzeti Banknál, ez generációkra velünk maradhat.
Az öröklés szabályai – banki megtakarítás esetén
Ha banki megtakarítást örököl, erre mindenképp figyeljen.
Eladósodó fiatalok: kockázatos a munkáshitel?
A felvett munkáshitelek átlagos hitelösszege 3,9 millió forint körül alakult.
Fordulhat a kocka? Az Építők átalakult, a Szeged stabilizálódott
Stabilnak tűnő Szeged, kicserélődő Veszprém – indul a férfi kézilabda NB I 2025–2026-os idénye.
Ki és mire veszi fel a munkáshitelt?
Az idén januártól kínálhatják a bankok a munkáshitelt, amivel sokan gyorsan el is indultak.
További cikkek
































